Jem drugie śniadanie

Powrót

Zobaczcie jak świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania

Po raz kolejny będziemy świętować Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania

Już 12 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania. Koniecznie świętujcie z nami! Jak to zrobić? Wystarczy przygotować zdrowe drugie śniadanie i dać dobry przykład innym!

Szkoła tuż tuż. Czy już wiesz, co spakujesz do śniadaniówki swojego dziecka?

Wydawałoby się, że przygotowanie śniadanie do szkoły to prosta sprawa. Niezupełnie.  Czasy, kiedy do tornistra wrzucało się kanapkę zawiniętą w papier śniadaniowy z dorzuconym obowiązkowo owocem, najczęściej jabłkiem, to już przeszłość. Temat jedzenia, które dziecko zabierze ze sobą do szkoły, zaprząta dziś nasze myśli dużo bardziej. 

Drugie śniadania na lato

Lato, upały – to nie jest sytuacja, w której myślimy o drugim śniadaniu, a niesłusznie! Warto jednak nieco zmienić menu, aby dostarczyć sobie płynów, których teraz nigdy za dużo, oraz witaminy i mikroelementy!

Konkurs "Nakręć się na drugie śniadanie" - znamy zwycięzcę!!!

To już koniec oczekiwania! Wreszcie możemy podzielić się wynikiem naszego konkursu. Szczęśliwcami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy.

To już koniec oczekiwania! Wreszcie możemy podzielić się wynikiem naszego konkursu. Szczęśliwcami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy.

Jesteśmy z Was dumni! Wasz pomysł i kreatywność doceniło jury, w składzie: Basia Kurdej-Szatan, Dorota Chotecka i Andrzej Krzywy.

Nagroda to dwugodzinny event z udziałem amabasadorów kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania oraz wspólne warsztaty kulinarne.

ZOBACZCIE ZWYCIĘSKI FILM:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim szkołom za zaangażowanie i ciekawe filmy, które stworzyli na potrzeby konkursu, a w szczególności:

  • Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bieńkowicach
  • Szkole Podstawowej nr 17 w Bielsku-Białej
  • Gimnazjum w Komornikach im. Edwarda hr. Raczyńskiego

Do Was trafią zdjęcia ambasadorów z dedykacją i autografami.