Jem drugie śniadanie

„Zostałam ambasadorką kampanii Jem Drugie Śniadanie ponieważ jest to świetna akcja! Drugie śniadanie to bardzo ważny posiłek w ciągu dnia.”

"JEM DRUGIE ŚNIADANIE i przygotowuję je mojej córce. Sama piekę chleb, a kanapki pakuję do pudełek"

„Kiedy nie zjem drugiego śniadania ulatuje ze mnie cała energia.”

"Zostałem przyjacielem kampanii  Jem Drugie Śniadanie, ponieważ to bardzo ważna akcja. Wspieram całym sercem!"

„Drugie Śniadanie to jeden z najważniejszych posiłków, zwłaszcza dla dzieci. To on powoduje, że są zdrowe i mają energię na cały dzień”

"Kampanię Jem Drugie Śniadanie będę wspierać całym sercem, duszą i wszystkimi kanapkami, jakie mam w domu”

„Jedzenie drugiego śniadania jest bardzo ważne! Ja zawsze jem drugie śniadanie!”

"Pochwalę się, że zostałem właśnie ambasadorem honorowym kampanii Jem Drugie Śniadanie. Bardzo się z tego cieszę, bo to fajna i pożyteczna akcja."

"Uważam, że tego typu kampania jest niesamowitą wartością samą w sobie. Cieszę się, że mogę w jakiś sposób ją wesprzeć"

"Jem regularnie drugie śniadanie, ponieważ wiem, ile daje mi ono energii. Na własnym przykładzie uczę mojego synka, że to bardzo ważny posiłek"

"Drugie śniadanie jem codziennie, ponieważ daje mi siłę na cały dzień, sprawia że się uśmiecham i że chce mi się śpiewać"

"Codziennie jem drugie śniadanie i nie ukrywam, że jest to dla mnie najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Daję przykład moim dzieciom bo chciałbym, żeby były zdrowe, mądre i piękne."

Zosia Ślotała razem z innymi gwiazdami wzięła udział w nagraniu spotu społecznego STOP NIEDOŻYWIENIU, zwracającego uwagę na problem niedożywienia dzieci w Polsce.

Kolejny Ambasador kampanii Jem Drugie Śniadanie - Michał Będźmirowski, najseksowniejszy bloger w Polsce, przełamuje z sukcesami stereotyp mężczyzny a przede wszystkim ojca.

"Dobre odżywianie dzieci to jest podstawa, aby się zdrowo rozwijały, żeby jak najszybciej przyswajały wiedzę"

"Angażuję się w działania kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE, bo temat jest jej mi bardzo bliski"

"Bardzo dbam o to, aby moja rodzina odżywiała się zdrowo i regularnie, uczę tego moje dzieci. Dla nich noszenie pudełek z drugim śniadaniem jest oczywistością"