Jem drugie śniadanie

„Zostałam ambasadorką kampanii Jem Drugie Śniadanie ponieważ jest to świetna akcja! Drugie śniadanie to bardzo ważny posiłek w ciągu dnia.”

Na małym ekranie dała się poznać szerokiemu odbiorcy jako konsultantka ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play”. Dziś to uznana aktorka telewizyjna i teatralna utytułowana trzema Telekamerami dla najlepszej aktorki.

Grała w znanych serialach: „Plebania”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość”. Obecnie oglądać można ją w jednym z najbardziej lubianych polskich seriali „M jak miłość”, gdzie gra jedną z głównych ról. Niejednokrotnie pojawiała się też w kinowych hitach takich jak: „Wkręceni 2”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy „Dzień dobry, kocham Cię”, do którego nagrała utwór o tym samym tytule w duecie z raperem Liberem.

Od 2016 roku prowadzi program „Kocham Cię, Polsko!” oraz współprowadzi program „The Voice of Poland”.

Mimo tak wielu spraw na głowie, nie zapomina o prawidłowym odżywianiu się. Dlatego też bez wahania przystąpiła do kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE.

Pamiętam, że rodzice zawsze przygotowywali mi drugie śniadanie do szkoły. Moje koleżanki się nawet trochę śmiały, że ciągle jem. Tak naprawdę jadłam mniej, ale częściej. Nigdy nie wypuszczano mnie z domu głodnej, zawsze też pilnowano mojej zdrowej diety w tym szczególnym okresie, kiedy mój organizm intensywnie się rozwijał. Dzięki temu zawsze dobrze się czułam. Pewnie z tego powodu teraz uważam, że drugie śniadanie jest tak ważne.