Jem drugie śniadanie

"JEM DRUGIE ŚNIADANIE i przygotowuję je mojej córce. Sama piekę chleb, a kanapki pakuję do pudełek"

Świetna aktorka, znana z wielu znakomitych kreacji filmowych, teatralnych i serialowych. Ogromną popularność przyniosła jej rola Danuty Norek w „Miodowych latach”.

Jest mamą Klary Marii. Dorota Chotecka to wzór szczęśliwego rodzica, który wspaniale sobie radzi z wychowaniem dziecka, prowadzeniem domu i licznymi obowiązkami związanymi z pracą zawodową.

Mimo tak wielu spraw na głowie, nie zapomina o prawidłowym odżywianiu się. Mało tego – sama piecze chleb, z którego potem robi domownikom drugie śniadanie. Smakowicie pakuje je do pudełek śniadaniowych i ma pewność, że nikt nie będzie głodził się lub jadł niezdrowo, co wpadnie pierwsze w ręce. Dlatego też bez wahania przystąpiła do kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE.

Zadebiutowała w filmie „Pożegnanie z Marią” . Zagrała także w filmach: „Nic śmiesznego”, „Pestka”, „Nocne graffiti”, „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Rozmowy nocą”.

Prócz pamiętnej roli Danuty Norek, Dorota Chotecka występowała też w serialach: „13 posterunek”, „Na dobre i na złe”, „Kasia i Tomek”, „Ranczo”. Zagrała także w kinowej wersji tej ostatniej produkcji.

Prowadziła program „Fabryka Urody”,  w którym zmieniała Polki z „brzydkich kaczątek” w „piękne łabędzie”.