Jem drugie śniadanie

„Kiedy nie zjem drugiego śniadania ulatuje ze mnie cała energia.”

Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła w wieku 14 lat. Na początku występowała przede wszystkich w sesjach zdjęciowych polskich magazynów. Klika lat później trafiła do prestiżowej agencji NEXT co dało początek jej międzynarodowej karierze. Reklamowała Make Up For Ever, Avon, Kenzo, czy PLNY LALA. Pojawiała się na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie.

Nieustannie współpracuje z polskimi projektantami. Szczególnie upodobali ją sobie Dawid Woliński, Paprocki&Brzozowski czy Bartek Janusz.

Trzy lata temu wzięła udział w konkursie Miss Polonia 2014. Z kolei w 2017 roku mogliśmy ją oglądać w zupełnie nowej roli. Modelka wystąpiła w programie rozrywkowym „Agent – Gwiazdy”.

Prywatnie żona piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka, która dba o zdrowie swoje i swojego ukochanego. Dużą wagę przywiązuje do tego, co je. Wyznaje zasadę 5 posiłków dziennie, a drugie śniadanie uwielbia najbardziej. Przyznaje jednak, że czasem pozwala sobie na chwileczkę słodkiego zapomnienia. Kampania JEM DRUGIE ŚNIADANIE idealnie wpisuje się w jej filozofię życiową.