Jem drugie śniadanie

„Drugie Śniadanie to jeden z najważniejszych posiłków, zwłaszcza dla dzieci. To on powoduje, że są zdrowe i mają energię na cały dzień”

Aktorka młodego pokolenia, która na małym ekranie zadebiutowała jako czterolatka. Od tego czasu zagrała w wielu polskich serialach, m.in. w: „Złotopolskich”, „Pierwszej miłości”, „Przepisie na życie”, „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe” czy „Hotelu 52”.

Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, w reżyserii Rafała Wieczyńskiego. Potem można było zobaczyć ją w „Last minute”, „Wkręceni 2”, „Historia Roja” i „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Wzięła też udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W parze z Tomaszem Barańskim zajęła 4. miejsce.

Klaudia stale się doskonali w pracy aktorki. Choć ma wiele zajęć, nie zapomina o zdrowym odżywianiu. Wie, jak ważne dla organizmu i samopoczucia są zbilansowane posiłki. Nigdy nie zapomina o drugim śniadaniu i przekonuje innych o pozytywnych wartościach, jakie ze sobą ono niesie – teraz również za pośrednictwem kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE.