Jem drugie śniadanie

"Zostałem przyjacielem kampanii  Jem Drugie Śniadanie, ponieważ to bardzo ważna akcja. Wspieram całym sercem!"

Podobno już jako mały chłopczyk przeradzał zainteresowanie muzyką. Nic więc dziwnego, że w wieku 9 lat pierwszy raz stanął na scenie w Konkursie Młodych Talentów i od razu otrzymał nagrodę.

Szerokiemu odbiorcy dał się poznać w programie rozrywkowym „X-Factor”. Już podczas pierwszego występu zachwycił jurorów i publiczność niezwykłym wykonaniem utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Michał dotarł aż do finału programu i wtedy jego kariera nabrała tempa.

W 2011 roku wydał EPkę pt. „XI”, na której znalazło się 5 autorskich utworów Michała. Cztery lata później ukazał się jego pierwszy album studyjny „Byle być sobą”.

W 2016 roku dał się poznać fanom z zagranicy, występując w konkursie Eurowizji. „Color Of Your Life”, którym wszyscy się zachwycili do dziś święci tryumfy na listach przebojów.

Publiczność pokochała go od pierwszej chwili. Michał nie narzeka więc na brak pracy. Nieustannie koncertuje i pojawia się w programach telewizyjnych. Znalazł jednak czas, by przyłączyć się do kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE i namawiać swoich fanów do zdrowego odżywiania się i pamiętania o drugim śniadaniu.